| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | počítače, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, tanec, fotografování |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, elektronická hudba, jazz, soul, funk, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 22 do 52 let |
| Výška: | od 160 cm |
| Váha: | do 72 kg |
Pouze pro registrované