| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, příroda a procházky, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | rock, pop, country, metal |
| Sporty: | cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 165 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |