| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, elektronická hudba, country, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 75 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
Pouze pro registrované