| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | kultura, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | vážná |
| Sporty: | fotbal, volejbal |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 27 do 52 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 40 do 80 kg |