| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 57 do 67 let |
| Výška: | do 160 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované