| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Filmy: | detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, turistika a outdoor |
| Květiny: | růže, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování |
| Věk: | od 60 do 68 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |