| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kutilství, zahrádkaření |
| Barva: | modrá, zelená |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 39 let |
| Výška: | do 175 cm |