| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 71 kg |
| Koníčky: | cestování, sport, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, horory, science fiction, drama |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 38 do 46 let |
| Výška: | do 172 cm |
| Váha: | do 69 kg |