| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | pop, elektronická hudba, metal, hip hop a rap |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 46 do 53 let |
| Výška: | od 170 do 175 cm |
| Váha: | od 70 do 76 kg |