| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, móda |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, rock, pop, elektronická hudba, jazz |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Majetek: | byt, dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 29 do 35 let |
| Váha: | do 65 kg |