| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, metal, jazz, soul |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, mexická |
| Květiny: | růže, tulipány, luční květiny |
| Nápoj: | čaj, pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 65 let |
| Výška: | od 155 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 85 kg |