| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 170 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |