| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Filmy: | komedie, dokumentární, muzikály a hudební, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | elektronická hudba, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | hnědá |
| Květiny: | růže, luční květiny, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 2000 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |