| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | komedie, psychologické, dokumentární, historické, horory, drama |
| Hudba: | pop, elektronická hudba, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, fotbal, inline, skateboard, …, volejbal |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 25 do 49 let |
| Váha: | do 65 kg |