| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Filmy: | komedie, psychologické, westerny, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |