| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kultura |
| Sporty: | plavání, cyklistika, běh |
| Kuchyně: | indická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 38 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 184 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |