| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, kulturistika, fitness, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 33 do 42 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 65 kg |