| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, počítače, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, horory, science fiction |
| Hudba: | rock, elektronická hudba, metal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, narcisy, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 174 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |