| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | lidová hudba, folk, rock, pop, country, metal, soul, funk |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | víno, pivo |
| Zlozvyky: | alkohol, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Výška: | do 185 cm |
| Váha: | do 70 kg |