| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 40 do 60 let |
| Výška: | od 140 do 180 cm |
| Váha: | od 63 do 130 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované