| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, knihy, počítače, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, science fiction |
| Hudba: | country |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje |
| Nápoj: | cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Váha: | do 140 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované