| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kultura, filmy a kino, ruční práce |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, cestování |
| Věk: | od 37 do 48 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |