| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, historické, dobrodružné |
| Hudba: | folk, rock, pop, elektronická hudba, jazz, soul |
| Sporty: | inline, skateboard, …, sportovní střelba, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická |
| Barva: | černá |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 37 do 47 let |
| Váha: | do 70 kg |