| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, volejbal, ostatní míčové sporty, vodácký sport |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel, nezaměstnaný |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 174 cm |
| Váha: | od 50 do 66 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované