| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, běh, turistika a outdoor |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 39 do 46 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 49 do 69 kg |