| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Filmy: | detektivní, psychologické, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, folk, rock, pop, jazz, soul, funk |
| Kuchyně: | italská, středomořská |
| Barva: | černá |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 25 do 44 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 45 do 65 kg |