| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kultura, kutilství |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, cestování |
| Věk: | od 20 do 46 let |
| Výška: | od 140 do 180 cm |
| Váha: | od 40 do 65 kg |