| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 106 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 65 kg |