| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | jídlo |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | zelená |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, cestování |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |