| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, muzikály a hudební, historické, horory, dobrodružné, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, rock, pop, elektronická hudba, country, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, fotbal, běh |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, růžová, červená, černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 30 do 70 kg |