| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, ruční práce, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární |
| Sporty: | fotbal, sportovní střelba, kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, středomořská |
| Nápoj: | cola a limonády, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 173 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |