| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport, filmy a kino |
| Sporty: | cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 20 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 120 kg |