| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kutilství, zahrádkaření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |