| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 63 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování |
| Sporty: | plavání, cyklistika, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Barva: | modrá, zelená |
| Nápoj: | čaj, víno |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 24 do 44 let |
| Výška: | od 150 cm |