| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | rock, pop, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, sportovní střelba, basketbal, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, italská, americká, mexická |
| Barva: | bílá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Výška: | do 170 cm |