| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kultura, kutilství, zahrádkaření, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 50 do 80 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 150 kg |