| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 202 cm |
| Váha: | 140 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, počítače, filmy a kino, ruční práce |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 31 do 47 let |
| Výška: | od 166 do 194 cm |
| Váha: | od 57 do 86 kg |