| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 109 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, počítače, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, pohádky, horory, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, mexická |
| Barva: | bílá, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, orchideje, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 25 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |