| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba |
| Sporty: | hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 25 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |