| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 79 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kultura, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, westerny, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | pop, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, inline, skateboard, …, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | italská |
| Barva: | bílá, modrá, černá |
| Nápoj: | pivo, míchané nápoje |
| Majetek: | byt, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 25 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |