| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 40 do 65 let |
| Výška: | od 156 do 170 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |