| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, horory, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | bílá, modrá |
| Květiny: | růže, tulipány, frézie, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Váha: | od 80 do 95 kg |