| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 46 do 51 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 70 kg |