| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, cestování |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |