| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, detektivní, psychologické, dokumentární, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, pop, elektronická hudba, soul |
| Sporty: | plavání, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, středomořská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | žlutá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | luční květiny |
| Nápoj: | čaj, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 48 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované