| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, středomořská, mexická |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 36 do 44 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 68 kg |