| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, country, metal |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, basketbal, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Barva: | modrá, zelená, černá |
| Květiny: | lilie, tulipány, karafiáty |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 43 do 52 let |
| Výška: | od 160 do 187 cm |
| Váha: | od 55 do 80 kg |