| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, historické, dobrodružné |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | cyklistika, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, karafiáty, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 52 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |
Pouze pro registrované