| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 66 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | komedie, detektivní |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | hokej, fotbal, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | káva, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | byt, chata |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 30 do 44 let |
| Výška: | do 170 cm |