| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kutilství, počítače, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | rock, pop, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, sportovní střelba, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, italská, středomořská, mexická |
| Barva: | modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, lilie, narcisy, luční květiny, frézie, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, pivo, míchané nápoje |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | do 165 cm |
| Váha: | do 60 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované